Lapkričio 16-ąją pasaulyje ir Lietuvoje buvo minima Tolerancijos diena. Ta proga Tautinių kultūrų centre lankėsi Klaipėdos rajono, Dituvos pagrindinės mokyklos septintokai, nusprendę gilintis į tolerancijos esmę ir susipažinti su kitomis tautomis gyvenančiomis Lietuvoje, Klaipėdoje.

Edukaciją vedusi ir Tautinių kultūrų centro bei tautinių bendruomenių veiklą pristačiusi centro vadybininkė Agnė Stonkienė džiaugėsi, kad mokiniai labai domėjosi kitomis kultūromis bei gausiai apipylė klausimais. Vaikai stebėjosi, kad Lietuvoje gyvena net 154 skirtingų tautų atstovai, čia pat pasitelkę geografijos žinias skaičiavo kas į Lietuvą atvyko iš labiausiai nutolusios šalies bei prisipažino, kad tikrai nežinojo, jog Klaipėdoje ir totorių esama.

Tautinių kultūrų centro edukacijos metu galima susipažinti su skirtingų tautų tautiniais kostiumais, muzikiniais instrumentais, jų raštu ir kalba – galima išgirsti net 10 skirtingų kalbų.

Priminsime, kad Tautinių kultūrų centre laukiami visi, norintys susipažinti su Klaipėdoje gyvenančių tautinių mažumų kultūra.

Edukacijai iš anksto galima užsiregistruoti tel. (8 46) 210 283