Ketvirta diena – Baltų parko paslaptys, švyturiai ir joga

Šia diena patvirtinome, kad mūsų stovykloje švyturys – labai svarbus dalykas. Švyturį gaminome iš modelino, kitą švyturį toliau puošėme lietuviška trispalve ir pasisveikinome su tikruoju švyturiu – Šventojoje. Tiesa, su mūsų sekmadieninių mokyklų vaikais jau buvome apvažiavę beveik visus pamario, pajūrio švyturius. Džiugu, kad  iš minėtų kelionių vaikai viską pamena ir dalinosi žiniomis apie švyturius vieni su kitais.

Bet dar svarbu paminėti, kad ši diena mūsų stovykloje buvo skirta kūno ir sielos harmonijai.

Rytinė mankšta ir jogos pradmenys bei pažintis su Klaipėdoje gyvenančiu jogos meistru Viney Dubey, kuris vaikus mokė indiškų žaidimų, taip pat kaip reikia teisingai vaikščioti, kaip teisingai stovėti, kaip svarbu išlaikyti pusiausvyrą ir sutarti su savimi.

Ir dar svarbu įsiklausyti į gamtą – sužinojome apsilankę Baltų mitologijos parke, kur edukatorius Julius mums papasakojo apie kaip metų laikai įtakoja mūsų gyvenimą, kuo tikėjo mūsų protėviai ir kokia buvo jų pasaulėžiūra. O tada jau ir vaikai pasileido į gamtą, išbandė parko labirintą, takelius ir žaidimus. Net išvykt nesinorėjo…