Liepos 5 d. Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešojoje bibliotekoje vyks dailininkės iš Ukrainos „Azovo“ pulko savanorės, Olenos Liberty paroda „Ugnies ir plieno miestas – Mariupolio gynėjų veidai“.

Parodos metu lankytojai galės susipažinti su Olenos Liberty kūryba ir paklausyti ukrainiečių aktorės Olesjos Žurakovskajos skaitomų ištraukų iš žurnalistės Nadeždos Suchorukovos „Mariupolio dienoraščio“.

Garsi Ukrainos aktorė Olesja Žurakovskaja – populiari TV laidų vedėja, vaidinusi populiariuose filmuose bei serialuose ir gastroliavusi Mariupolio dramos teatre.

Skaitant „Mariupolio dienoraštį“ Olesjai nereikės pasitelkti aktorinio meistriškumo – niekas geriau už ją nesugebėtų išjausti ir perteikti į tekstus suguldytų Nadeždos išgyvenimų.

Parodos atidarymas vyks liepos 5 d. 18:00, Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešojoje bibliotekoje. Parodos partneriai: Klaipėdos Tautinių kultūrų centras ir Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešojoji biblioteka. Renginys nemokamas. Plačiau Vakarų Ekspresas laikraštyje >>>