Klaipėdos tautinių kultūrų centro (TKC) salėje gruodžio 15 d. paskebti ir apdovanoti tarptautinio vaikų kūrybos konkurso „Kalėdų šiluma“ 2021 nugalėtojai. Laureatais tapo net 21 konkurso dalyvis. Atskirose nominacijose, tokiose kaip „Kalėdos namuose“, „Kalėdinis atvirukas“, „Kalėdos mieste“ ar „Žiema mūsų mieste“ ir panašiose, tapo net 15 vaikų.

Nei vienas, dalyvavęs konkurse, neliko neapdovanotas. Už piešinius vaikai gavo Tautinių kultūrų centro padėkas, konkurso laureatai ir nominantai apdovanoti organizatoriaus prizinio fondo steigėjo Generalinio konsulato Klaipėdoje atminimo dovanėlėmis ir diplomais – juos vaikams įteikė ir už piešinius dėkojo generalinis konsulas Jevgenijus Choriško, vaikų kūryba pasidžiaugė renginio organizatorė baltarusių sekmadieninės mokyklos meno mokytoja, dailininkė Oksana Juozaitienė, bei komisijos atrinkusios geriausius vaikų piešinius pirmininkė dailininkė, menotyrininkė Margarita Artomonova.

„Ačiū už jūsų atneštą šilumą į šiuos namus“, – nugalėtojus sveikino ir vaikams už piešinius padėkojo TKC kultūros projektų vadovė Tatjana Kononova.

Tarptautinis vaikų kūrybos konkursas vyko nuo lapkričio 20 d.  iki gruodžio 5 d. Sulaukta kone 100 įvairiausių vaikų piešinių, grafikos darbų. Piešinius siuntė vaikai iš Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos ir Lietuvos. Mažiausiam konkurso dalyviui vos 4 metukai. Vyriausiam – 16 m.  Konkurso nugalėtojai ir nominantai buvo atrinkti keliose savo amžiaus grupėse. Nugalėtojus rinko konkurso organizatorių, meno specialistų komisija. Geriausiai įvertinti darbai eksponuojami TKC salėje. Parodą iki sausio 15 d. galima apžiūrėti darbo dienomis.

Visus piešinius buvo galima pamatyti TKC internetinėje svetainėje, kur buvo renkamas ir labiausiai virtualiai publikai patikęs konkurso piešinys. Informuojame, kad specialus, publikos simpatijų prizas atitenka 9 m. Marijai Leonovai, jos piešinys „Jau Kalėdos“ sulaukė daugiausiai „patiktukų“. Su kuo ir sveikiname.