Džiaugiamės galėdami pranešti, kad kartu kūrėme, kūrėme ir sukūrėme – Klaipėdos Tautinių kultūrų centre (KTKC) iškabinti du nuostabūs koliažai jau laukia žiūrovų ir vertinimų.
Kelias savaites vaikai piešė dalyvaudami „Ateities miesto“ iššūkyje, apie kurį skelbėme mūsų centro Facebook paskyroje https://www.facebook.com/ktkc.klaipeda
Dabar gi, tautinių bendruomenių sekmadieninių mokyklų auklėtinių ir KTKC edukacinėse programose dalyvavusių ukrainiečių vaikų piešiniai sukomponuoti į bendrą „Ateities miestą“ – juos atsakingai ir kruopščiai sudėliojo baltarusių bendruomenės sekmadieninės mokyklos mokytoja, dailininkė Oksana Juozaitienė.
Ko tik tame mieste nėra – vaikų fantazijomis paremtų ateities objektų, fantastinių būtybių ir tikrų Klaipėdos miesto vaizdų ar simbolių. Visko ir neišpasakosi. Todėl tikrai verta ateiti ir pasižiūrėti, susirasti savo pieštą „Ateities miesto“ dalelę.
Kviečiame visus piešusius, prisidėjusius, padėjusius ar norinčius pamatyti sukurtą koliažą atvykti į Tautinių kultūrų centrą (adresas K.Donelaičio 6B) ir įvertinti šį bendrą darbą.
Savo koliažu mes prisidedame prie Asociacijos visuomeninės organizacijos „Klaipėdiečiams“ paskelbtos iniciatyvos kurti kolektyvinį piešinį „Klaipėda – ateities miestas, mano svajonių miestas!“ iniciatyvos.
Koliažo atidarymo renginys vyks spalio 9 d. 12.00 val. Tautinių kultūrų centro salėje.
Tuo pačiu pasisveikinsime ir su prasidėjusiais naujais mokslo metais tautinių bendruomenių sekmadieninių mokyklų auklėtiniams.

p.s. Dėl Skulptūrų parke vykstančių rekonstrukcijos darbų patekimas į centrą – per įėjimą iš K.Donelaičio gatvės pusės, įvažiuoti automobilių galima iš Liepų gatvės.
Kilus neaiškumas ar turint klausimų skambinkite tel. (8 46) 210 283