Spauskite šia nuorodą ir mūsų Facebook paskyroje rinkite gražiausius švyturius – švyturių figūrėlės ir paveikslus https://www.facebook.com/ktkc.klaipeda

Tautinių kultūrų centre – visa švyturių jūra. Sulaukėme daugybę darbų – iš įvairių mokyklų, darželių, bendruomenių ir bendrijų.

Nusprendėme, kad patys niekaip neapsispręsime, todėl kviečiame balsuoti, spaudžiant „patiktukus“ ir rinkti gražiausius, jums labiausiai patikusius švyturius.

Balsuosime dviejose kategorijose rinksime 3 gražiausius paveikslus/piešinius  ir tris gražiausias švyturio figūrėles. Abiejų kategorijų 1-3 vietų nugalėtojai bus apdovanojami festivalio „Tautinių kultūrų diena“ Didžiojo koncerto metu, vyksiančio gegužės 26 d. 14.00 val. Danės skvere, prie paminklo vieningai Lietuvai „Arkos“.

Balsuoti galima iki gegužės 23 d. 15.00 val. Tada balsavimas bus stabdomas ir skaičiuojami jūsų „patiktukai“.

Tautinių kultūrų centras švyturių kūrybinių darbų konkursą organizuoja įgyvendinant projektą „Švyturių ambasadoriai”,  finansuojamą Klaipėdos miesto savivaldybės.  Iš geriausių atrinktų darbų bus sukurta ir eksponuojama paroda festivalio „Tautinių kultūrų diena“ metu, o vėliau ši paroda keliaus ir po kitus Lietuvos miestus.