Džiugu, kad prisidėjome prie naujai Klaipėdoje besikuriančios indų bendruomenės renginio – praėjusį penktadienį Tautinių kultūrų centro kiemelis virto jogos zona. Visi norintys buvo kviečiami išbandyti jogos asanas, kvėpavimų praktikas, meditacijas bei padirbėti kartu su profesionaliai instruktoriais. Jogos dienos prog, susirinkusius sveikino Indijos amabasados atašė Lietuvoje, renginiu pasidžiaugė Klaipėdos  miesto mero patarėjas Mantas Macikas.

Klaipėdoje gyvenantis Vinney Dubey, vienas šio renginio organizatorių, sako, kad ši šventė – galimybė sutikti bendraminčius ir tautiečius. V. Dubey pasakojo apie iniciatyvas suburti Klaipėdoje gyvenančius  tautiečius — rengiamasi oficialiai įregistruoti savo asociaciją, kad indai susibūrę galėtų kartu švęsti savo šventes, pristatyti miestiečiams savo kultūrą bei vieni su kitais pasidalinti jau turimomis žiniomis apie gyvenimą mūsų šalyje. Nemažai indų atvyksta į Klaipėdą studijuoti ar dirbti.

O vykusi jogos šventė suvienijo ne tik tautiečius iš tolimosios Indijos. Nei vienas buvęs šventėje neliko be asmeninės Indijos ambasados padėkos už dalyvavimą  bei indiškų prieskonių dovanėlės. Dalyvavusieji Jogos dienoje galėjo ragauti indiškos arbatos, išbandyti mandalos piešimą ar laikiną chna tatuiruotę.