Kūrybinės dirbtuvės „Klaipėdos tapatybės paieškos: mažosios miesto istorijos“

Kūrybinės dirbtuvės „Klaipėdos tapatybės paieškos: mažosios miesto istorijos“

Lapričio 9 d. nuo 12 val.

Dirbtuvės vyks nuotoliniu būdu.
Registracija į renginį www.goethe.de/klaipeda/registracija

Trukmė – 5 val.

Ar prisimenate savo pirmąją dieną Klaipėdoje? O pirmąjį butą, kuriame gyvenote Klaipėdoje, ar atsimenate kaip čia atsikraustėte? O gal čia gimėte? Baigėte mokyklą? Sukūrėte šeimą?

Jūsų istorijos sudaro bendrą miesto istoriją, o kad jos būtų išgirstos, svarbu mokėti įdomiai papasakoti. Kviečiame į Klaipėdos istorijų pasakojimo dirbtuves, kurias ves profesionali istorijų pasakotoja Milda Varnauskaitė. Dirbtuvių metu gavę skirtingas, aktyvias užduotis išmoksite, kokia turėtų būti pasakojimo struktūra, kad kiti jus gerai suprastų; ką reikia paimti „iš gyvenimo“, kad jūsų istorijos būtų įdomu klausyti; kokią įtaką jūsų pasakojamam siužetui daro auditorija ir kaip į ją atsižvelgti.

Kviečiame dalintis savo patirtimis, išmokti jas papasakoti, būti išgirstiems ir tokiu būdu kurti vienigą ir įdomią Klaipėdą!

Registracija į renginį www.goethe.de/klaipeda/registracija

Facebook nuoroda https://www.facebook.com/events/365716771437013

Kūrybinės dirbtuvės Klaipėdoje yra projekto „Išplėstinė Lietuva” dalis. Goethe‘s instituto Vilniuje kartu su Atviros Lietuvos fondu (ALF) rengiamas projektas „Išplėstinė Lietuva“ siekia įtraukti ir aktyvinti Lietuvos regionų bendruomenes ir nevyriausybines organizacijas. Kviesdami vietos gyventojus analizuoti savo aplinką ir kultūrinę tapatybę projekto iniciatoriai nori užmegzti bendradarbiavimą, skatinti domėjimąsi ir pasididžiavimą savo gyvenama vieta, stiprinti dialogą tarp skirtingų bendruomenių.

Organizatorius: Goethe’s institutas Vilniuje

Partneriai: Atviros Lietuvos fondas, BĮ Klaipėdos m. savivaldybės Tautinių kultūrų centras, Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka, Simono Dacho Namai, AtviraKlaipėda.lt

Data

Lap 09 2020
Expired!

Laikas

12:00 - 18:00
Category

Organizatorius

Klaipėdos vokiečių bendrija

Renginio partneris