Šiandien Klaipėdos Tautinių kultūrų centre vyko tautinių bendruomenių pirmininkų, jų atstovų susirinkimas – praėjusio festivalio „Tautinių kultūrų diena“, vykusio gegužės 25-26 d., aptarimas.

„Be jūsų — festivalio nebūtų“, — sakė Tautinių kultūrų centro direktorė Jelena Butkevičienė, padėkojusi visiems ir kiekvienam už indėlį į tautinių mažumų festivalį.

Aptarta vykusio festivalio programa, džiaugtasi festivalio svečių gausa ir vietinių bendrijų meno kolektyvų bei atlikėjų pasirodymais, sėkmingais mugės, pristačiusios tautinių mažumų kultūrą ir paveldą, sumanymais ir edukacijomis. Ir išsakyti lūkesčiai jau kitų metų festivaliui. Tad festivalis baigėsi, festivalis prasideda – planuojame 2025 m. šventę.

Iš centro nei vienas neišėjo tuščiomis. Bendrijoms įteiktos padėkos už dalyvavimą festivalyje, festivalio trofėjai ir naujausias mūsų leidinys — 2023 m. Tautinių kultūrų centro ir tautinių bendruomenių veiklas nušviečiantys leidinys, skirtas Klaipėdos kraštui „Pamatyti ir sužinoti, pajusti ir suprasti“.