Gėlės, dainos ir gražiausi žodžiai tądien buvo skirti mamoms. Joms dėkota ir eilėmis, ir dainomis. Ir gausiai.

Baltarusių bendrijos „Krynica“ nariai koncertu „Pavasarinė puokštė“ skirtu Motinos dienai, pradėjo renginių ciklą „Baltarusių kultūros dienos“. Ir jautriomis, ir nuotaikingomis dainomis, kaip visuomet, džiugino baltarusių bendrijos sekmadieninės mokyklos vaikų ansamblis „Verasok“ , jauniesiems dainininkams talkino bendrijos suaugusių ansamblis „Kupalinka“, kiti atlikėjai.

Koncerto rengėjai pasirūpino, kad ir žiūrovai irgi neliktų nepadainavę – visi buvo įsukti į retro dainų popuri, netrūko ir kitų staigmenų. Mamų širdis virpino ir ašaras spaudė ne tik atžalų pasirodymai, bet ir jų video įrašai, pasisakymai bei palinkėjimai mamoms. Na, o kai po paskutinės koncerto dainos vaikai skubėjo apkabinti savo mamas, Tautinių kultūrų centro vardu sveikinome vyriausią „Verasok“ mamą, sekmadieninės mokyklos mokytoją, ansamblių vadovę — Valentiną Snigur.

Į „Pavasarinę puokštę“ įsikomponavo ir baltarusių dailininkų, gyvenančių Lietuvoje darbų paroda, eksponuojama Tautinių kultūrų centre. Džiugu, kad tarp kitų autorių, eksponuojami ir baltarusių sekmadieninės mokyklos mokytojos, dailininkės Oksanos Juozaitienės tapybos darbai.