Pagrindinis Renginiai Uostamiesčio ukrainiečiai – jau 15 metų kartu!
Uostamiesčio ukrainiečiai – jau 15 metų kartu! PDF Print Email

Uostamiesčio ukrainiečiai – jau 15 metų kartu!

Gruodžio 28 d. popietę Tautinių kultūrų centre skambėjo ukrainiečių dainos ir kalba. Nuotaikingą, spalvingą ir žaismingą renginį „Naujametinis žiburėlis – 15 metų kartu“ organizavo Klaipėdos ukrainiečių kultūros ir švietimo centras „Rodyna“. Renginio partneris – Tautinių kultūrų centras.

„Rodynos“ pirmininkė Lidia Trigub su dideliu džiaugsmu pasveikino visus ukrainiečių bendruomenės narius – savo tautiečius. Buvo aptarti besibaigiantys metai, pasidžiaugta nuveiktais darbais. Ukrainietiškas dainas atliko ansamblio „Kalyna“ merginos. Ypač žaismingai atrodė tarpdury pasirodęs tikras Senis Šaltis su savo padėjėja Snieguole, kurie smagiai pakvietė visus į ratelį. O einant rateliu reikėjo atlikti Senio Šalčio užduotį – pagal jo ištartus žodžius „pūga“, „snaigė“, „šaltis“ teisingai pašokinėti, suploti rankomis ar trepsėti kojomis. Po to drąsiausieji deklamavo eilėraščius, pasakojo humoreskas, dainavo ir šoko. Ir Snieguolė kiekvienam renginio dalyviui įteikė po dovaną.

Išlydėję Senį Šaltį ir Snieguolę keliauti pas kitus jų laukiančius, ukrainiečių kultūros ir švietimo centro „Rodyna“ nariai sukosi poromis šokio ritmu, dainavo dainas, linkėjo vieni kitiems gerų ateinančių metų, laimės ir sėkmės, sveikatos ir džiaugsmo.

 

Linkime visiems sėkmingų ir kūrybingų metų!

 

Rita Banevičienė,

KTKC kultūrinės veiklos vadybininkė

 
© 2019 www.klaipedatkc.lt. Visos teisės saugomos.
 

KVIEČIAME APLANKYTI

 


 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien1262
mod_vvisit_counterVakar2192
mod_vvisit_counterŠia savaitė8518
mod_vvisit_counterPaskutinė savaitė17408
mod_vvisit_counterŠis menuo10991
mod_vvisit_counterPaskutinis menuo62436
mod_vvisit_counterViso3314366

Statistika

Dabar svetainėje :
Straipsnių : 1187
Viso peržiūrėjimų : 5932954