Pagrindinis Renginiai Klaipėdos vokiečių bendrija paminėjo Šv. Martyno diena mieste
Klaipėdos vokiečių bendrija paminėjo Šv. Martyno diena mieste PDF Print Email

Lapkričio 11 d. švenčiama Šv. Martyno diena. Uostamiestyje šios šventės iniciatoriais tradiciškai būna Klaipėdos vokiečių bendrijos pirmininkės pavaduotojas Arnoldas Piklaps ir projektų vadovė Rasa Miuller.

Po eisenos Klaipėdos miesto gatvėmis, nešini žibintais, lydimi muzikos ir geros nuotaikos, į Tautinių kultūrų centro kiemelį sugūžėjo didelis būrys šventės dalyvių. Renginį režisavo ir vedė Simono Dacho progimnazijos teatro pedagogas, režisierius Karolis Makauskas su savo mokiniais. Šventės pradžioje buvo rodomas filmuotas jaunimo spektaklis, pasakojantis legendą apie Šv. Martyną, sukrautas ,,laužas“ iš žibintų. Daineles apie Martyną ir žibintus dainavo lopšelio-darželio „Bitutė“ (mokytoja Edita Gložaitienė) ir darželio-mokyklos „Varpelis“ (mokytoja Virginija Boettcher) ugdytiniai, Klaipėdos vokiečių bendrijos ansamblis (vadovė Inga Pakalniškienė). Klaipėdos vokiečių bendrijos projektų vadovė Rasa Miuler tarė sveikinimo žodį bei pasveikino visus šventėje dalyvaujančius Martynus, Martynas, Martinus ir Martinas. Po muzikinės vakaro dalies susirinkusieji šildėsi karštu punšu ir vaišinosi saldumynais, bei išbandė maišų mūšio, žvejybos, žiedų mėtymo, Martyno apsiausto perkirtimo žaidimus.

 

 
© 2019 www.klaipedatkc.lt. Visos teisės saugomos.
 

KVIEČIAME APLANKYTI

 


 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien893
mod_vvisit_counterVakar3496
mod_vvisit_counterŠia savaitė9944
mod_vvisit_counterPaskutinė savaitė17558
mod_vvisit_counterŠis menuo29975
mod_vvisit_counterPaskutinis menuo62436
mod_vvisit_counterViso3333350

Statistika

Dabar svetainėje :
Straipsnių : 1190
Viso peržiūrėjimų : 5959108