Pagrindinis Renginiai Šeimos, Meilės ir Ištikimybės diena
Šeimos, Meilės ir Ištikimybės diena PDF Print Email

Straipsnį paruošė - kulturinės veiklos vadybininkės Rita Banevičienė, Agnė Stonkienė

remiantis Tatjanos Sokolovos straipsniu " И всё-таки СЕМЬЯ!"

 

 Šeimos, Meilės ir Ištikimybės diena

Liepos 8-oji yra ypatinga, nes tą dieną švenčiama Šeimos, meilės ir ištikimybės diena. Jau ketvirtus metus iš eilės ta proga Klaipėdos miesto Tautinių kultūrų centras kartu su M. Gorkio pagrindinės mokyklos pedagogais bei kitomis aktyviomis visuomeninėmis organizacijomis visus miesto gyventojus ir svečius sukviečia į šeimyninį renginį. Gražią dieną pažymėti ateina visi, kurie brangina šeimą, kuria ir puoselėja šeimos tradicijas. Džiugina tai, kad su kiekvienais metais tokių žmonių ir šeimų vis daugėja, ir šiemet šventėje sulaukta virš 600 dalyvių.

Vaikai, tėveliai, mamytės, močiutės bei seneliai turėjo galimybę nusifotografuoti su savo artimaisiais, pasidabinę linksmais popieriniais skrybėliukais ar skrybėlaitėmis, ūsais ar lūpomis, barzdomis ar peteliškėmis, o paskui pasižiūrėti lėlių teatro vaidinimą, sudalyvauti piešimo ar karpymo, apyrankių pynimo iš siūlų ar gėlių vainikų pynimo užsiėmimuose.

Rusų draugija ,,Lada“ tradiciškai organizavo mugę, kurios metu surinkti pinigai buvo skirti Klaipėdos vaikų ligoninei onkologinėmis ligomis sergančių vaikų gydymui. Tautinių kultūrų centras kartu su klubu ,,Žar ptica“ pagamino sages ,,ramunes“, kurias atvykusieji į šventę galėjo įsigyti ir tuo pačiu paaukoti lėšų onkologinėmis ligomis sergančių vaikų gydymui.

Šventinio koncerto pradžioje visas susirinkusias šeimas pasveikino ir palaimino Klaipėdos dekanato stačiatikių cerkvės dekanas ir parapijos klebonas Protoirejei Vladimir Artomonov. Sveikinimo žodžius taip pat tarė LR Seimo narė Irina Rozova ir Rusijos Federacijos Generalinio konsulato Klaipėdoje atstovai – kultūros atašė Sergej Kuznecov ir Olga Karsanova.

Renginio metu buvo paskelbtos ,,Gausiausios“, ,,Jauniausios“, ,,Daugiavaikės“, ,,Didžiausio šeimyninio stažo“ ir kt. šeimų nominacijos. Nominantams iškilmingai įteiktos tradicinės ramunių puokštės bei nuskambėjo gausūs aplodismentai.

Ryškiu ir simboliniu tapo šventės pabaiga – iš vaikų ir suaugusiųjų rankų buvo paleista 20 baltų balandžių. „Skriskite, balandžiai, skriskite, ir gerą žinią mums atneškite...“

Nuoširdžiai dėkojame gausiam būriui pagalbininkų, kurių indėlis šventės organizavime buvo labai svarus. Ačiū M. Gorkio pagrindinės mokyklos pedagogams, Klaipėdos savanoriškosios rusų kultūros draugijai „Otečestvo“, ikimokyklinio ugdymo mokyklai ,,Saulutė“, lopšelio-darželio ,,Pingvinukas“ direktorei ir auklėtojoms, Kultūros ir švietimo centrui ,,Harmonija“, rusų draugijai ,,Lada“, Lietuvos humanistinės pedagogikos asociacijai, talentų centrui ,,Tarptautinė talentų vystymo mokykla“, tarptautiniam visuomeniniam judėjimui ,,Roditelskaja zabota“, laikraščio ,,Obzor“ klubui „Šeima“.

 

Tegyvuoja šeima !

 

 

 
© 2020 www.klaipedatkc.lt. Visos teisės saugomos.
 

KVIEČIAME APLANKYTI

 


 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien495
mod_vvisit_counterVakar3868
mod_vvisit_counterŠia savaitė15251
mod_vvisit_counterPaskutinė savaitė22644
mod_vvisit_counterŠis menuo66690
mod_vvisit_counterPaskutinis menuo94664
mod_vvisit_counterViso3559347

Statistika

Dabar svetainėje :
Straipsnių : 1182
Viso peržiūrėjimų : 6348294