Pagrindinis Renginiai Tautinių kultūrų centre paminėta Kultūros diena
Tautinių kultūrų centre paminėta Kultūros diena PDF Print Email

Tautinių kultūrų centre paminėta Kultūros diena

Rita Banevičienė, KTKC kultūrinės veiklos vadybininkė

2015-04-20

Balandžio 18-ąją dieną, minint Kultūros dieną, įvyko šventinis renginys „Lietuva ir Latvija – bendros šaknys, ir esame artimi“. Renginio organizatorius – Klaipėdos apskrities latvių asociacija „Atpūta“, partneris – Tautinių kultūrų centras.

Sveikinimo žodį susirinkusiems tarė Klaipėdos apskrities latvių asociacijos „Atpūta“ pirmininkas Gotfridas Tapinas ir Klaipėdos miesto savivaldybės Tautinių kultūrų centro direktorė Jelena Butkevičienė.

 Šventinio koncerto programoje dalyvavo kolektyvai ir iš Lietuvos, ir iš Latvijos. Žiūrovus dainomis džiugino folkloro ansamblis „VELAVA“ (vadovė Vija Laipniece) iš Liepojos, ansamblis „Jūrainė“ (vadovė Virginija Mančienė) iš Klaipėdos, Klaipėdos baltarusių bendrijos „Krynica“ vokalinis ansamblis „Kupalinka“ (vadovė Valentina Snigur), „Rucavos etnografinis ansamblis“ (vadovė Stanislava Skudike) iš Rucavos. Skambėjo dainos įvairiomis kalbomis – latvių, lietuvių, baltarusių.

Renginio pabaigoje buvo padėkota organizatoriams už puikiai surengtą šventę, kuri buvo skirta amžinosioms žmonijos vertybėms – KULTŪRAI.

 
© 2020 www.klaipedatkc.lt. Visos teisės saugomos.
 

KVIEČIAME APLANKYTI

 


 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien400
mod_vvisit_counterVakar3868
mod_vvisit_counterŠia savaitė15156
mod_vvisit_counterPaskutinė savaitė22644
mod_vvisit_counterŠis menuo66595
mod_vvisit_counterPaskutinis menuo94664
mod_vvisit_counterViso3559252

Statistika

Dabar svetainėje :
Straipsnių : 1182
Viso peržiūrėjimų : 6348106