Pagrindinis Renginiai Latvių tekstilininkių darbų parodos atidarymas
Latvių tekstilininkių darbų parodos atidarymas PDF Print Email

Latvijos Nepriklausomybės dienai paminėti, įvairiuose Lietuvos miestuose vyko šventiniai renginiai. Klaipėdos Universiteto Menų fakulteto salėje koncertavo Latvijos mėgėjų choras „Kamer“, o Tautinių kultūrų centre buvo atidaryta jaunų Latvijos tekstilininkių paroda „Dvi baltės – skirtingi požiūriai“. Atidarymo metu Mažosios Lietuvos muziejaus direktorės pavaduotoja Sondra Simanaitienė. pristatė menininkes iš Latvijos Lyva Kapralę ir Aniką Dzėrvę. Lyva Kapralė, papasakojo apie darbus ir jų gimimo istoriją.. Visus susirinkusius ir svečius pasveikino Latvijos ambasadorius Lietuvoje Mārtiņš Virsis su žmona. Renginyje dalyvavo Latvių asociacijos „Atpūta“ pirmininkas Gotfridas Tapinas, renginių iniciatorė prof. dr. Dalia Kisieliūnaitė, parodos iniciatorius Klaipėdos latvių bendruomenės pirmininkas Modris Calitis.

Po Latvijos mėgėjų choro „Kamer“ koncerto, į Tautinių kultūrų centrą sugužėjo gausus būrys garbių svečių – Latvijos ambasadorius su žmona, Latvijos mėgėjų choras „Kamer“, latvių bendruomenė iš Šventosios. Vakaronėje netrūko latviškų patiekalų, latviškų dainų, šiltų sveikinimų ir kalbų, ir geros nuotaikos.

 

 
© 2019 www.klaipedatkc.lt. Visos teisės saugomos.
 

KVIEČIAME APLANKYTI

 


 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien1474
mod_vvisit_counterVakar1930
mod_vvisit_counterŠia savaitė10660
mod_vvisit_counterPaskutinė savaitė17408
mod_vvisit_counterŠis menuo13133
mod_vvisit_counterPaskutinis menuo62436
mod_vvisit_counterViso3316508

Statistika

Dabar svetainėje :
Straipsnių : 1187
Viso peržiūrėjimų : 5935370