Pagrindinis Renginiai Foto darbų paroda „RYGA, mano RYGA“
Foto darbų paroda „RYGA, mano RYGA“ PDF Print Email

Foto darbų paroda „RYGA, mano RYGA“

Mūsų senoji (žiloji) Ryga neseniai atšventė savo didelį jubiliejų – 810-ąsias metines. Ji mums yra kiekvienam brangi, daugiau ar mažiau kiekvienas esame su ja surišti. Apie Rygą savo romane rašė A. Deglavas, eilėraščiuose prisipažino jai meilėje A. Čakas, O. Vacietis. Apie Rygą parašyta daug dainų.

Senamiestyje jaučiama šimtmečių dvasia. Ryga didžiuojasi jugendo stiliaus namais, kurie sudaro net 40 proc. visų senamiesčio pastatų. Ryga vadinama mažuoju Paryžiumi. Rygos parkai ir skverai – tai žalieji miesto pasididžiavimai.

Šiuolaikinė architektūra ateina ne tik į naujus rajonus, bet ir į istorinį centrą. Senasis ir naujasis šimtmečiai susipynė vienoje visumoje – tai šiandienos Ryga.

Su fotografija esu susijęs visą savo gyvenimą. Mano artimiausios temos yra gamta, gėlės, gyvūnai ir portretai. Anksčiau, kai ne kiekvienas turėjo fotoaparatą, aš paveiksluodavau draugus, keliones ir renginius daugiau savo malonumui. Dabar mano veikla vyksta foto klube „Ogre“, kuris yra vienas iš geriausių ir žinomiausių Latvijoje.

Noriu ir kitiems parodyti dalį iš matytų ir fotoobjektyvo pagalba įamžintų vaizdų. Nuolat dalyvauju bendrose parodose su kitais menininkais bei rengiu savo asmenines parodas. Šita foto darbų paroda yra viena iš jų.

 

Fotomenininkas Edmunds Glūdinš

 
© 2019 www.klaipedatkc.lt. Visos teisės saugomos.
 

KVIEČIAME APLANKYTI

 


 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien1555
mod_vvisit_counterVakar1930
mod_vvisit_counterŠia savaitė10741
mod_vvisit_counterPaskutinė savaitė17408
mod_vvisit_counterŠis menuo13214
mod_vvisit_counterPaskutinis menuo62436
mod_vvisit_counterViso3316589

Statistika

Dabar svetainėje :
Straipsnių : 1187
Viso peržiūrėjimų : 5935490