Pagrindinis Renginiai Šeštadieninė/sekmadieninė azerbaidžaniečių mokykla
Šeštadieninė/sekmadieninė azerbaidžaniečių mokykla PDF Print Email

Šeštadieninė/sekmadieninė azerbaidžaniečių mokykla

Klaipėdos miesto azerbaidžaniečių bendruomenės „Azeris“ nariai, jų šeimų nariai naujus mokslo metus pradėjo naujai įkurtoje „Šeštadieninėje/sekmadieninėje azerbaidžaniečių mokykloje“. Mokykla įsikūrė Klaipėdos miesto savivaldybės Tautinių kultūrų centre. Ten įvyko įvadinis užsiėmimas - pamoka azerbaidžaniečių tautybės vaikams ir jaunimui.Azerbaidžaniečių šeimos, gyvenančios Klaipėdoje ne visada turi galimybę savo vaikams kalbėti apie savo Tėvynę, jos tradicijas, mokyti azerbaidžaniečių kalbos, istorijos ir priminti, kad nevalia pamiršti savo protėvių šaknų.

Š. m. rugsėjo 14 d. Tautinių kultūrų centre įvyko užsiėmimas, kuriame dalyvavo azerbaidžaniečių tautybės įvairaus amžiaus vaikai ir jaunimas. Užsiėmimo metu buvo supažindinama su azerbaidžaniečių kalbos pradmenimis, abėcėle ir  kalbos kultūra.

„Šeštadieninė/sekmadieninės azerbaidžaniečių mokyklos“ vadovė Rana Mammadova  kalbėjo, kad „Į kitus užsiėmimus kviesime dalyvauti Azerbaidžaniečių bendruomenės atstovus, turinčius pedagoginį išsilavinimą ir gyvenančius Klaipėdoje. Užsiėmimuose bus mokoma azerbaidžaniečių kalbos ir istorijos, supažindinama su šalies liaudies tradicijomis ir tautiniu paveldu. Vyks pašnekesiai apie šalį, jos savitą architektūrą, filmų peržiūros, aptarimai, virtualūs susitikimai su rašytojais, meno žmonėmis ir kt.“.

2013 m. rugsėjo 28 d. (šeštadienį) vyks „Šeštadieninės/sekmadieninės azerbaidžaniečių mokyklos“ užsiėmimas - pamoka. Laukiame visų azerbaidžaniečių tautybės atstovų nuo 6 iki 25 metų, kurie nori mokytis ir pažinti savo šalies tradicijas, kultūrą ir kalbą. Kviečiame atvykti adresu: Tautinių kultūrų centras, K. Donelaičio g. 6 B, Klaipėda. Išsamesnę informaciją suteiks mokyklos vadovė - mokytoja Rana Mammadova: Tel. Nr.: +370 612 21797.

 

Straipsnio autorė: Sabina Kurbanova

Išvertė: Ramutė Mačiulaitienė

 

 

 

 
© 2019 www.klaipedatkc.lt. Visos teisės saugomos.
 

KVIEČIAME APLANKYTI

 


 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien2607
mod_vvisit_counterVakar3473
mod_vvisit_counterŠia savaitė21473
mod_vvisit_counterPaskutinė savaitė17558
mod_vvisit_counterŠis menuo41504
mod_vvisit_counterPaskutinis menuo62436
mod_vvisit_counterViso3344879

Statistika

Dabar svetainėje :
Straipsnių : 1198
Viso peržiūrėjimų : 5980121