Pagrindinis Renginiai Mano miestas – mano Klaipėda
Mano miestas – mano Klaipėda PDF Print Email

Mano miestas – mano Klaipėda

 

Klaipėdos miesto savivaldybės tautinių kultūrų centre įvyko Valstybės Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienai paminėti, skirtas renginys, foto darbų parodos „Mano miestas “ atidarymas. Savo unikalius foto darbus Klaipėdos visuomenei ir svečiams pristatė: Virgilijus Jankauskas, Artūras Purtokas ir Mindaugas Riauka.

Renginyje dalyvavo ir apie fotografijos mokyklą „FotoCat“ kalbėjo mokyklos vadovė Alė Jankauskienė. Gausiai susirinkusius lankytojus su fotografavimo subtilybėmis supažindino fotografas Virgilijus Jankauskas.

Giedriaus Kuprevičiaus „Preliudą“, Piotro Čaikovskio „Noktiurną“, Arno Babadžanian „Melodiją“ atliko Klaipėdos armėnų bendruomenės atstovė, atlikėja Nara Stepanian.

Klaipėdos ukrainiečių bendruomenės ir literatūrinio klubo „Sreda“ narys Vasil Švorobei skaitė savo kūrybos eiles, kurias paskyrė Klaipėdai. Gražius posmus „Klaipėdos poetams“ skaitė poetas Aleksandr Blytuškin.

Himną „Klaipėdai“ dedikavo ir nuoširdžiai atliko akomponuodamas gitara klaipėdietis Aleksėjus Nazarovas.

Klaipėdos miestui apdainuoti rašomos gražiausios dainos – himnai, skiriami subtilūs posmai, eilės. Fotomenininkų Virgilijaus Jankausko, Artūro Purtoko ir Mindaugo Riaukos darbai per meno prizmę pateikia savitą, per rūką, žvaigždes, šviesos atspindžius klaipėdiečiams brangius Klaipėdos miesto vaizdus.

Į Klaipėdą visados norisi sugrįžti, nes čia yra mūsų namai, jūra ir pats mieliausias žemės kampelis. Čia yra Mūsų Namai, čia yra Mūsų Tėvynė....

 

Parengė:

kultūrinės veiklos vadybininkė Ramutė Mačiulaitienė

 
© 2019 www.klaipedatkc.lt. Visos teisės saugomos.
 

KVIEČIAME APLANKYTI

 


 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien1460
mod_vvisit_counterVakar1930
mod_vvisit_counterŠia savaitė10646
mod_vvisit_counterPaskutinė savaitė17408
mod_vvisit_counterŠis menuo13119
mod_vvisit_counterPaskutinis menuo62436
mod_vvisit_counterViso3316494

Statistika

Dabar svetainėje :
Straipsnių : 1187
Viso peržiūrėjimų : 5935348