Pagrindinis Renginiai Kūryba gimdo kūrybą
Kūryba gimdo kūrybą PDF Print Email


Rusų edukacinės pamokos 1 a, 1 b klasių mokiniams.

 

Klaipėdos miesto „Žaliakalnio“ gimnazijos pedagogai intensyviai ieško naujų, darbo formų: praveda netradicines pamokas, bendradarbiauja su visuomeninėmis organizacijomis ir dalyvauja miesto kultūriniame gyvenime.

Neliko nepastebėta ir Virgilijaus Jankausko foto darbų paroda „Dingęs kraštas“, parengta Klaipėdos miesto tautinių kultūrų centre.

Mokytojos A. Pozdniakova, J. Stupakevič mokiniams pravedė edukacines pamokas, kurios mokinių atmintyje išliks dar ilgai.

Virgilijus Jankauskas foto darbuose vaizduojami vaizdingos Mažosios Lietuvos istoriniai paminklai, kurie sukelia susižavėjimą ir tikrą susidomėjimą. Nuotraukos pažadino mokinių norą pamąstyti apie gyvenimą ir mirtį, judėjimą ir ramybę, kūrybą ir naikinimą, tikėjimą, viltį ir meilę.

Tautinių kultūrų centro vadovai visus įkvėpė savo svetingumu prisidėjo prie gražios draugystės ir sukūrė  geros valios atmosferą.

Netradicinės – edukacinės pamokos metu mokiniai rašė atsiliepimus apie Virgilijaus Jankausko foto darbų „Dingęs kraštas“ parodą.

 

 

Straipsnio autorė Jelena Stupakevič.

Vertė Ramutė Mačiulaitienė

 
© 2019 www.klaipedatkc.lt. Visos teisės saugomos.
 

KVIEČIAME APLANKYTI

 


 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien306
mod_vvisit_counterVakar2628
mod_vvisit_counterŠia savaitė306
mod_vvisit_counterPaskutinė savaitė17558
mod_vvisit_counterŠis menuo20337
mod_vvisit_counterPaskutinis menuo62436
mod_vvisit_counterViso3323712

Statistika

Dabar svetainėje :
Straipsnių : 1187
Viso peržiūrėjimų : 5946053