Pagrindinis Renginiai Netradicinė – edukacinė pamoka „Dingęs kraštas
Netradicinė – edukacinė pamoka „Dingęs kraštas PDF Print Email

 

 

 

Klaipėdos miesto savivaldybės tautinių kultūrų centre vyko netradicinė – edukacinė pamoka „Dingęs kraštas. Joje dalyvavo Klaipėdos miesto „Žaliakalnio“ gimnazijos 3 klasės gimnazistai (mokytoja – ekspertė Gražina Gumauskienė).

 

Edukacinei pamokai buvo ruoštasi iš anksto, peržiūrėtas filmas apie įvykusias ekspedicijas į Karaliaučiaus sritį, ekspedicijoje dalyvavo ir parodos autorius Virgilijus Jankauskas.

 

Mokytoja – ekspertė Gražina Gumauskienė ne tik priminė gimnazistams apie Karaliaučiaus sritį, kuri anksčiau vadinosi Mažąja Lietuva, kuri „išaugino“ didį žmogų Kristijoną Donelaitį, bet ir pateikė praktinę užduotį. Pasibaigus praktinės užduoties laikui gimnazistai buvo pakviesti pristatyti jiems labiausiai patinkantį Virgilijaus Jankausko foto darbą eksponuojamą parodoje „Dingęs kraštas“.

 

Vaikinus ir merginas  sudomino pavaizduoti senoviniai pastatai, nuspręsta ir  išanalizuota jų architektūrinė pusė, ypač patiko foto darbas - “Klykučiai, parapijos namai“.

 

Pristatytas foto darbas „Perkaliai, buvusio dvaro vartai“. Nuspręsta, kad darbas asocijuojasi su saule, jėga, šviesa ir mokslu. Gimnazistė Sveta pristatė darbą „Obeliškių bažnyčia“, minėjo, kad labai panašu ir asocijuojasi su šalimi Prancūzija. Vertinant darbą „Gotikinė pilis“ gimnazistai rado sąsajų su Bresto pilimi, su pastatu esančiu Liepų gatvėje, Klaipėdoje. Gimnazistui Aleksandrui labai patiko darbas „Sembos vyskupo viduramžių pilis“. Minėjo, kad foto darbas dvelkia ramuma, didybe ir dvasine didybe.

 

Apibendrinant galima sakyti, kad gimnazistai susikaupę dirbo, išrinko tik jiems patinkantį foto darbą, jį puikiai išanalizavo ir pristatė savo bendramoksliams. Virgilijaus Jankausko pateikti foto darbai „Dingęs kraštas“ dar kartą atskleidė tiesą, kad geras savo srities menininkas gali  labai gerai pateikti fotonuotrauką ir po to jau ne kiekvienas pažins jo pavaizduotą vietovę.

 

Gimnazistams labai patiko pravesta netradicinė – edukacinė pamoka „Dingęs kraštas“ Klaipėdos miesto savivaldybės tautinių kultūrų centre.

 

 

 
© 2019 www.klaipedatkc.lt. Visos teisės saugomos.
 
Gerb. TKC lankytojai,
Maloniai prašome užpildyti anketą, kurią inicijavo Klaipėdos miesto savivaldybės Kultūros skyrius.

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė

Pildyti anketą >>>

 


 

 

Tautinių bendrijų festivalis 2018

Vaizdo įrašas >>>


Tautinių bendrijų festivalis 2018

Vaizdo įrašas >>>


Akcija "Mes - Lietuvos vaikai".

Koncertas "Tautų pynė"

Vaizdo įrašas >>>


 

Akcija "Mes - Lietuvos vaikai".

Renginys, skirtas skirtas paminėti Atkurtos Lietuvos 100-metį

Vaizdo įrašas >>>


 

VI Lietuvos tautinių mažumų bendrijų festivalis

Filmas >>>

Tiesioginės transliacijos vaizdo įrašas >>>

 


 

XV Lietuvos tautinių mažumų sekmadieninių mokyklų festivalis

Vaizdo įrašas I dalis >>>
Vaizdo įrašas II dalis >>>

KVIEČIAME APLANKYTI

 


 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien2586
mod_vvisit_counterVakar4440
mod_vvisit_counterŠia savaitė16568
mod_vvisit_counterPaskutinė savaitė30481
mod_vvisit_counterŠis menuo92561
mod_vvisit_counterPaskutinis menuo115035
mod_vvisit_counterViso2947651

Statistika

Dabar svetainėje :
Straipsnių : 1157
Viso peržiūrėjimų : 5208784