Pagrindinis Renginiai Atidaryta paroda, skirta Baltarusijos liaudies poetui Jakubui Kolasui
Atidaryta paroda, skirta Baltarusijos liaudies poetui Jakubui Kolasui PDF Print Email

 

Atidaryta paroda, skirta Baltarusijos liaudies poetui Jakubui Kolasui

 

Sausio 19 d. Tautinių kultūrų centro salėje atidaryta paroda, skirta Baltarusijos liaudies poeto Jakubo Kolaso kūrybinės veiklos pradžios 110-osioms metinėms paminėti. Šios parodos ekspoziciją atvežė ir pristatė uostamiesčio gyventojams Valstybinis literatūrinis-memorialinis Jakubo Kolaso muziejus iš Minsko (Baltarusijos Respublika).

 

Parodą atidariusi ir apie ją papasakojusi Valstybinio literatūrinio-memorialinio Jakubo Kolaso muziejaus direktorė, nusipelniusi Baltarusijos Respublikos kultūros veikėja, ponia Zinaida Komarovskaja, padėkojo Baltarusijos Respublikos garbės konsului Klaipėdoje, Klaipėdos baltarusių bendrijos „Krynica“ pirmininkui, Nikolajui Logvinui už tarpininkavimą organizuojant šią parodą.

 

Parodos atidarymo metu skambėjo Jakubo Kolaso eilės, baltarusiškos dainos ir muzikos kūriniai, kuriuos atliko ansamblis „Kupalinka“ (daina „Mano gimtasis kampelis“, žodž. Jakubo Kolaso), Irina Milkovskaja (ištrauka iš poemos „Naujoji žemė“), Aleksandr Oboznyj (fleita ir panfleita). Savo kūrybos eiles skaitė Natalja Kornilova ir miesto literatūrinio klubo „Aplinka“ nariai – Tatjana Černych, Aleksandr Blytuškin ir kt.

 

Paroda veiks iki vasario 24 d.

 

Maloniai kviečiame aplankyti!

 

 
© 2019 www.klaipedatkc.lt. Visos teisės saugomos.
 

KVIEČIAME APLANKYTI

 


 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien1491
mod_vvisit_counterVakar1930
mod_vvisit_counterŠia savaitė10677
mod_vvisit_counterPaskutinė savaitė17408
mod_vvisit_counterŠis menuo13150
mod_vvisit_counterPaskutinis menuo62436
mod_vvisit_counterViso3316525

Statistika

Dabar svetainėje :
Straipsnių : 1187
Viso peržiūrėjimų : 5935411