Pagrindinis Renginiai Susitikimas su švietimo ir mokslo viceministre
Susitikimas su švietimo ir mokslo viceministre PDF Print Email

Gegužės 13 d. uostamiesčio ugdymo įstaigų su rusų dėstomąja kalba ir šeštadieninių-sekmadieninių mokyklų vadovai bei mokytojai dalyvavo diskusijoje „Tautinio identiteto svarba, tobulinant švietimo sistemą“. Diskusijos organizatorius – Klaipėdos miesto savivaldybės Tautinių kultūrų centras. Diskusijos partneris – Klaipėdos pedagogų švietimo ir kultūros centras.

Susitikime dalyvavo ir diskusiją moderavo Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo viceministrė Genoveita Krasauskienė. Diskusijoje buvo aptarta švietimo įtaka padedant tautinėms mažumoms integruotis į šalies kultūrą, bendrojo lavinimo mokyklų su rusų dėstomąja kalba aktualijos, šeštadieninių-sekmadieninių mokyklų reikšmė ir gerovė, bažnyčios mokyklų vaidmuo išsaugant kultūros identitetą ir jų problemos.

Diskusijos dalyviai gvildeno kasdienės veiklos klausimus. Jiems labiausiai rūpėjo neformaliojo vaikų švietimo lėšų skyrimas ir naudojimas, galimybė tautinių mažumų vaikams lankyti ne vieną veiklą, platesnės galimybės gauti nuolatinį finansavimą šeštadieninėms-sekmadieninėms mokykloms bei dalyvauti įvairiuose švietimo projektuose, ugdytinių saugumas ir ugdymo įstaigų teritorijų apsauga ir pan.

 
© 2019 www.klaipedatkc.lt. Visos teisės saugomos.
 

KVIEČIAME APLANKYTI

 


 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien2533
mod_vvisit_counterVakar3473
mod_vvisit_counterŠia savaitė21399
mod_vvisit_counterPaskutinė savaitė17558
mod_vvisit_counterŠis menuo41430
mod_vvisit_counterPaskutinis menuo62436
mod_vvisit_counterViso3344805

Statistika

Dabar svetainėje :
Straipsnių : 1198
Viso peržiūrėjimų : 5979776