Pagrindinis Renginiai Humoro vakaras „Su šypsena per gyvenimą“
Humoro vakaras „Su šypsena per gyvenimą“ PDF Print Email

Humoro vakaras „Su šypsena per gyvenimą“

Paskutinįjį kovo mėnesio vakarą Klaipėdos literatų klubas „Aplinka“ sukvietė miesto gyventojus ir svečius į humoro, muzikos ir literatūros renginį, skirtą balandžio 1-ajai. Renginio partneris – Tautinių kultūrų centras.

Balandžio 1-oji – Melagių diena. Išdaigų ir juoko diena nuo seno minima ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Klaipėdos literatai ta proga parengė linksmą ir nuotaikingą programą, kurios metu skambėjo eilės, prozos kūriniai, dainos ir nuoširdus žiūrovų juokas bei garsūs aplodismentai. Sausakimšoje Tautinių kultūrų centro salėje tą vakarą linksma buvo visiems, nes literatų laki fantazija, šmaikštūs tekstai ir artistiškas atlikimas žavėjo, kerėjo ir juokino. Programos dalyviai – klaipėdiečiams gerai žinomi literatų klubo „Aplinka“ nariai ir draugai – Tatjana Černych, Sergej Blakunov (gitara), Sergej Plotnikov, Valentin Ševerdov, Angelina Laktionova, Valentina Snigur ir Irina Simačiova (baltarusių bendrijos „Krynica“ narės), Vsevolod Kurenevskij, Vladimir Trofimov, Natalija Lajauskienė-Kornilova, Vladimir Zlatolinskij, Jevgenij Smirnov, Aleksej Nazarov (gitara), Vadim Ramaiskij (klubo „Aplinka“ pirmininkas), Jurij Skurichin, Jurij Nikiforov, Rima Goštautaitė, Aleksandr Blytuškin.

Renginio laikas prabėgo nepastebimai. Nuoširdžiai dėkojame programos dalyviams už gerą nuotaiką ir linkime sėkmės kūryboje!

 

 

 

KTKC kultūrinės veiklos vadybininkė

Rita Banevičienė

 
© 2019 www.klaipedatkc.lt. Visos teisės saugomos.
 

KVIEČIAME APLANKYTI

 


 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien1480
mod_vvisit_counterVakar1930
mod_vvisit_counterŠia savaitė10666
mod_vvisit_counterPaskutinė savaitė17408
mod_vvisit_counterŠis menuo13139
mod_vvisit_counterPaskutinis menuo62436
mod_vvisit_counterViso3316514

Statistika

Dabar svetainėje :
Straipsnių : 1187
Viso peržiūrėjimų : 5935386