Pagrindinis Renginiai Paskaita – diskusija ,,Už Lietuvą esame atsakingi visi“
Paskaita – diskusija ,,Už Lietuvą esame atsakingi visi“ Print E-mail

Paskaita – diskusija ,,Už Lietuvą esame atsakingi visi“

     Klaipėdos Tautinių kultūrų centras ,,Žaliakalnio“ gimnazijos abiturientus pakvietė dalyvauti paskaitoje – diskusijoje ,,Už Lietuvą esame atsakingi visi“. Mokiniai kartu su lietuvių kalbos mokytojomis Roma Šiukštiene, Jelena Rimkuviene ir Irena Grausliene mielai sutiko dalyvauti.

      Paskaitą diskusiją vedė Vilniaus universiteto filosofijos fakulteto lektorius doktorantas Gytis Valatka. Paskaitos metu buvo aptarta laisvo žmogaus tema, nuo kokių pasaulinių įvykių žmogus tapo laisvas, kaip keitėsi ta samprata iki šių dienų. Informacija buvo gražiai iliustruota  meno pavyzdžiais. Lektorius kėlė visiems aktualius klausimus ir smagu, kad gimnazijos mokiniai aktyviai įsiliejo į diskusiją. Paskaitos metu ne tik diskutavo, bet ir parodė savo visapusišką išsilavinimą, puikias istorijos bei meno suvokimo žinias ir buvo labai aktyvūs.

       Paskaitos pabaigoje diskusija vyko apie Lietuvą. Pokalbio metu buvo nuspręsta, kad mes visi, kurie gyvename čia, esame atsakingi už šią šalį. Buvo pasiūlyta pateikti bent po vieną pavyzdį, kuo kiekvienas galėtų prisidėti prie to, kad Lietuvoje būtų gera ir saugu gyventi, kad nekiltų noras visiems laikam išvykti į užsienį.

       Gimnazistai išsiskirstė supratę, kad ne skųstis ir verkšlenti reikia, o prisidėti savo gerais darbais ir idėjomis. Tik tada Lietuvoje bus gera gyventi ne tik jiems, bet ir ateinančioms kartoms. Paskaita – diskusija buvo puiki patriotizmo pamoka. Manau, kad  gimnazistai ir lektorius G.Valatka liko patenkinti gražiu abipusiu bendravimu.

                                        ,,Žaliakakalnio“ gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Irena Grauslienė

 
Copyright © 2020 www.klaipedatkc.lt. All Rights Reserved.
 

KVIEČIAME APLANKYTI

 


 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday341
mod_vvisit_counterYesterday3801
mod_vvisit_counterThis week4142
mod_vvisit_counterLast week28194
mod_vvisit_counterThis month24102
mod_vvisit_counterLast month102329
mod_vvisit_counterAll3710413

Statistika

Dabar svetainėje :
Straipsnių : 1205
Viso peržiūrėjimų : 6645532