Pagrindinis Renginiai Koncertas „Muzikinė mozaika“
Koncertas „Muzikinė mozaika“ Print E-mail

Koncertas „Muzikinė mozaika“

Gruodžio 2 d. popietę klaipėdiečiai ir miesto svečiai buvo kviečiami paklausyti klasikinės muzikos į Tautinių kultūrų centro salę, kurioje E. Balsio menų gimnazijos mokiniai surengė koncertą „Muzikinė mozaika“. Renginio partneris – Tautinių kultūrų centras.

Koncerte dalyvavo mokytojos Lauros Kasinskaitės ugdytiniai – Ema Fiodorova, Ramojus Norvilas, Kipras Vitkauskas ir Veronika Andrejeva. Jauniesiems atlikėjams talkino koncertmeisterė Nina Dmitrijeva. Koncertinėje programoje skambėjo J. S. Bacho, L. van Beethoveno, C. Saint Saens, H. Kling, G.  Lacour, S. Jonsdottir, M. Jon Clarke kūriniai. Šio muzikinio pasirodymo metu žiūrovai klausėsi išilginės fleitos ir obojaus garsų, o mokytoja Laura papasakojo apie tai, kad obojaus defektas ar liežuvėlio netobulumas gali labai pakenkti ne tik pačiam atlikėjui, bet ir koncerte, kad liežuvėlius atlikėjai gaminasi patys, kaip šis instrumentas priklausomas nuo temperatūros pokyčių. Todėl obojus, kaip sudėtingiausias instrumentas, yra įtrauktas į Guinnesso rekordų knygą.

Susirinkusieji, džiaugdamiesi jaunąja muzikaliąja karta, linkėjo visiems sėkmės moksluose, tobulėjimo muzikos srityje bei baltų Kalėdų!

 
Copyright © 2020 www.klaipedatkc.lt. All Rights Reserved.
 

KVIEČIAME APLANKYTI

 


 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday321
mod_vvisit_counterYesterday3801
mod_vvisit_counterThis week8303
mod_vvisit_counterLast week27941
mod_vvisit_counterThis month24082
mod_vvisit_counterLast month102329
mod_vvisit_counterAll3710393

Statistika

Dabar svetainėje :
Straipsnių : 1205
Viso peržiūrėjimų : 6645500