Pagrindinis Renginiai Tautinių kultūrų centre paminėta Kultūros diena
Tautinių kultūrų centre paminėta Kultūros diena Print E-mail

Tautinių kultūrų centre paminėta Kultūros diena

Rita Banevičienė, KTKC kultūrinės veiklos vadybininkė

2015-04-20

Balandžio 18-ąją dieną, minint Kultūros dieną, įvyko šventinis renginys „Lietuva ir Latvija – bendros šaknys, ir esame artimi“. Renginio organizatorius – Klaipėdos apskrities latvių asociacija „Atpūta“, partneris – Tautinių kultūrų centras.

Sveikinimo žodį susirinkusiems tarė Klaipėdos apskrities latvių asociacijos „Atpūta“ pirmininkas Gotfridas Tapinas ir Klaipėdos miesto savivaldybės Tautinių kultūrų centro direktorė Jelena Butkevičienė.

 Šventinio koncerto programoje dalyvavo kolektyvai ir iš Lietuvos, ir iš Latvijos. Žiūrovus dainomis džiugino folkloro ansamblis „VELAVA“ (vadovė Vija Laipniece) iš Liepojos, ansamblis „Jūrainė“ (vadovė Virginija Mančienė) iš Klaipėdos, Klaipėdos baltarusių bendrijos „Krynica“ vokalinis ansamblis „Kupalinka“ (vadovė Valentina Snigur), „Rucavos etnografinis ansamblis“ (vadovė Stanislava Skudike) iš Rucavos. Skambėjo dainos įvairiomis kalbomis – latvių, lietuvių, baltarusių.

Renginio pabaigoje buvo padėkota organizatoriams už puikiai surengtą šventę, kuri buvo skirta amžinosioms žmonijos vertybėms – KULTŪRAI.

 
Copyright © 2020 www.klaipedatkc.lt. All Rights Reserved.
 

KVIEČIAME APLANKYTI

 


 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday2848
mod_vvisit_counterYesterday4474
mod_vvisit_counterThis week25109
mod_vvisit_counterLast week28753
mod_vvisit_counterThis month89409
mod_vvisit_counterLast month91325
mod_vvisit_counterAll3673391

Statistika

Dabar svetainėje :
Straipsnių : 1205
Viso peržiūrėjimų : 6587656