Pagrindinis Renginiai Klaipėdos intelektualai varžėsi dėl nugalėtojo titulo
Klaipėdos intelektualai varžėsi dėl nugalėtojo titulo Print E-mail

Klaipėdos intelektualai varžėsi dėl nugalėtojo titulo

 

Š.m. sausio 9-ąją dieną Tautinių kultūrų centro salėje įvyko uostamiesčio intelektualų žiemos finalinis žaidimas „Kas? Kur? Kada?“, kurio metu stipriausios pusmečio žaidimų komandos varžėsi dėl nugalėtojo titulo.

Į šių metų vasaros turnyrą pateko komandos: „Gyventi gera“, „T-34“, „FUT“, „Šach-i-mat“, „Turistai“. Tradiciškai žaidime dalyvavo komanda „Klausimų autoriai“.

Klausimų įvairovę įtakojo ne tik jų autorių amžius, bet ir jų išsilavinimas bei erudicija. Renginio vedantysis Sergej Bondar puikiai susidorojo su jam pavesta užduotimi – žaismingai pakalbindamas komandų dalyvius, tuo pačiu sukurdamas draugišką atmosferą.

Geriausiai narpliojo žaidimo klausimus ir pateikė teisingus atsakymus komanda „FUT“. Jos dalyviams įteiktas pagrindinis nugalėtojų prizas.

Šis renginys tradiciškai rengiamas su visais jam būdingais atributais – kamerine aplinka, žaidėjų apranga, furšetu, sveikinimais ir apdovanojimais. Renginio pabaigoje dangų nušvietė šventiniai fejerverkai. Viskas gražu ir stilinga!

 

 
Copyright © 2020 www.klaipedatkc.lt. All Rights Reserved.
 

KVIEČIAME APLANKYTI

 


 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday2743
mod_vvisit_counterYesterday4474
mod_vvisit_counterThis week25004
mod_vvisit_counterLast week28753
mod_vvisit_counterThis month89304
mod_vvisit_counterLast month91325
mod_vvisit_counterAll3673286

Statistika

Dabar svetainėje :
Straipsnių : 1205
Viso peržiūrėjimų : 6587492