Pagrindinis Renginiai „Naujuosius metus pasitinkant!” – šventė vaikams ir suaugusiems

Warning: copy(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/klaipedatkc/domains/klaipedatkc.lt/public_html/plugins/content/mavikthumbnails.php on line 668

Warning: copy(http://www.klaipedatkc.ltimages/Gallery/2014-12-29/100_3781.JPG): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/klaipedatkc/domains/klaipedatkc.lt/public_html/plugins/content/mavikthumbnails.php on line 668
„Naujuosius metus pasitinkant!” – šventė vaikams ir suaugusiems Print E-mail

„Naujuosius metus pasitinkant!” – šventė vaikams ir suaugusiems 

Paskutinįjį šių metų pirmadienį Klaipėdos miesto savivaldybės Tautinių kultūrų centre susitiko sekmadieninių mokyklų auklėtiniai. Lydimi savo mokytojų, šventiškai pasipuošę vaikai susirinko linksmai palydėti 2014-uosius ir triukšmingu koncertu bei žaidimais pasitikti Naujuosius 2015-uosius metus! Akyse mirgėjo įvairiaspalviai tautiniai rūbai bei pasakų personažų kaukės.

Šventės vedančioji – nepakartojama animatorė Žana Drapkina – šį kartą atliko Raudonosios Karalienės vaidmenį. Į naujametinį renginį buvo įtraukti visi – ir vaikai, ir suaugusieji. Jie šoko, dainavo, ėjo ratelius, dalyvavo estafetėse. Vaikai, žaisdami, „apginė“ žaliąją eglutę, atsakinėjo į suktus vedančiosios klausimus. Amžinoji gėrio ir blogio tema nepaliko abejingų.

Ypatingai norisi pažymėti sekmadieninių mokyklų auklėtinių aktyvumą. Jie ne tik stebėjo vadinimą, bet ir patys buvo jo dalimi. Kiekviena mokykla paruošė naujametinį sveikinimą savo gimtąja kalba. Armėnų sekmadieninės mokyklos vokalinis ansamblis (mokytoja Asmik Kirakosyan, muzikos vadovė Narine Stepanyan) linksmai padainavo dainą „Naujieji metai“. Mažosios atlikėjos pakerėjo visus susirinkusius žiūrovus savo nuoširdumu. Lenkų sekmadieninės mokyklos auklėtinė Viktorija Sulcaitė (mokytoja Liulita Sulciene) atliko dainą ‚Mūsų žiema pikta“. Mergaitė jau ne pirmą kartą dalyvauja Tautinių kultūrų centro renginiuose, todėl smagu pastebėti, kaip atsiskleidžia jos talentas.

Ukrainiečių sekmadieninė mokykla (mokytoja Nadežda Lukina) paruošė puikią programą: Nazar ir Ariša Kolomijec, atvykę iš Donecko apskrities, palinkėjo visiems gėrio Naujaisiais metais, o dainą „Eglutė“ padainavo Nataša Jevgrašina. Azerbaidžaniečių šokis, atliktas azerbaidžaniečių sekmadieninės mokyklos auklėtinės Darijos Huseinovos (mokytoja Rana Mammadova), perkėlė visus susirinkusius į saulės šalį.

Baltarusių sekmadieninė mokykla (mokytoja Jelena Mirončik, muzikos vadovė Marija Serebriakova) atliko tradicinę dainą – koliadką „Go go go, ožka“. Daugelyje tautų ožka yra apsaugojimo simbolis, o baltarusių liaudies apeigose ji yra vaisingumo ir turtų simbolis. Ir su ožka būtinai reikia dalintis pačiu skaniausiu.

Šventėje su muzikiniu sveikinimu pasirodė ir rusų vokalinis ansamblis „Lel“ iš Klaipėdos jaunimo centro (vadovės Tatjana Kononova ir Jelena Butkevičienė).

Šventės pabaigoje Anastasija Borozdina ukrainiečių kalba mintinai perskaitė eilėraštį „Baltos musės“.

Vaikiškas betarpiškumas, nuoširdumas ir atvirumas sukūrė tarpusavio supratimo ir draugystės atmosferą. Tėvai, močiutės ir seneliai, žiūrovai pasinėrė į vaikystės šalį ir pačią geriausią, stebuklingą šventę. Ačiū visiems.

 

Naujaisiais metais visiems linkime laimės, meilės ir taikos!

 
Copyright © 2020 www.klaipedatkc.lt. All Rights Reserved.
 

KVIEČIAME APLANKYTI

 


 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday1097
mod_vvisit_counterYesterday4181
mod_vvisit_counterThis week1097
mod_vvisit_counterLast week28194
mod_vvisit_counterThis month21057
mod_vvisit_counterLast month102329
mod_vvisit_counterAll3707368

Statistika

Dabar svetainėje :
Straipsnių : 1205
Viso peržiūrėjimų : 6640246