Pagrindinis Renginiai Tautinių kultūrų centre pažymėta Lenkijos nepriklausomybės diena
Tautinių kultūrų centre pažymėta Lenkijos nepriklausomybės diena Print E-mail

Lapkričio 11-ąją dieną Lenkijos Respublika švenčia Nepriklausomybės dieną. Ta proga Klaipėdos miesto lenkų tautinė bendruomenė susirinko į iškilmingą minėjimą Tautinių kultūrų centro salėje.

Minėjimas prasidėjo nuskambėjus Lietuvos Respublikos ir Lenkijos Respublikos himnams. Lietuvos lenkų sąjungos Klaipėdos skyriaus pirmininkė Irena Songinienė pasveikino susirinkusius ir pakvietė savo pavaduotoją Česlovą Žotkievičių priminti visiems įvykius, kurie sąlygojo šios svarbios lenkų tautai dienos atsiradimą.

Klaipėdos miesto lenkų bendruomenę pasveikinti atvyko uostamiesčio baltarusių bendrijos „Krynica“ pirmininkas Nikolaj Logvin. Jo dovana buvo ne tik graži, Lenkijos vėliavos spalvomis suderinta gėlių puokštė, bet ir nuostabūs, melodingi vokaliniai kūriniai, kuriuos atliko baltarusių bendrijos narys Denis Smirnov.

Lenkų bendruomenės pirmininkė minėjimui paruošė klausimus, susijusius su Lenkijos istorija, geografija, kultūra. Todėl visi turėjo galimybę patikrinti savo žinias apie protėvių gimtinę. Buvo smagu matyti, kaip džiaugėsi bendrijos nariai, kad tiek daug istorinių faktų ir datų prisimena.

Renginiui pasibaigus dalyvavusieji dėkojo Tautinių kultūrų centrui ir jo darbuotojoms už galimybę surengti šį minėjimą.

 

 

 
Copyright © 2020 www.klaipedatkc.lt. All Rights Reserved.
 

KVIEČIAME APLANKYTI

 


 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday597
mod_vvisit_counterYesterday3801
mod_vvisit_counterThis week4398
mod_vvisit_counterLast week28194
mod_vvisit_counterThis month24358
mod_vvisit_counterLast month102329
mod_vvisit_counterAll3710669

Statistika

Dabar svetainėje :
Straipsnių : 1205
Viso peržiūrėjimų : 6646022