Pagrindinis Renginiai Šeimos, Meilės ir Ištikimybės diena
Šeimos, Meilės ir Ištikimybės diena Print E-mail

 Trečius metus iš eilės liepos 8 d. Klaipėdos miesto Tautinių kultūrų centre vyksta „Šeimos, meilės ir ištikimybės diena“. Šventė labai laukiama, į ją susirenka daug įvairaus amžiaus, įvairių tautybių šeimų, atsivesdamos ir močiutes, ir senelius, vaikus ir anūkus. Susirenka visi, kurie brangina šeimą, kuria ir puoselėja savo šeimos tradicijas. Labai džiaugiamės, kad šiais metais šventėje dalyvavo net 130 šeimų, iš jų 250 suaugusieji ir 145 vaikai.

 Dalyviai turėjo galimybę pabūti ne tik renginio žiūrovais, bet ir patys sudalyvauti piešimo ir vainiko pynimo konkursuose, sporto rungtyse, kai kurios šeimos buvo apdovanotos specialiais prizais, kuriuos skyrė tautinės bendrijos, vyko loterija, kurios laimėtojui prizą skyrė Tautinių kultūrų centras. Totorių bendrijos „Nur“ pirmininkas Ilfir Gibadullin jauniausiai šeimai padovanojo tradicinį totorišką saldumyną „Čiak čiak“; M. Gorkio pagrindinės mokyklos mokytojos apdovanojo ilgiausiai, net 54-erius metus, santuokoje išgyvenusią porą; žydų bendrijos pirmininkas Feliks Puzemskij ir rusų savanoriškosios bendrijos „Otečestvo“ pirmininkė Tamara Lochankina skyrė apdovanojimus daugiavaikėms šeimoms; kultūros ir švietimo centro „Harmonija“ pirmininkė Marina Korinevskaja apdovanojo patį jauniausią šventės dalyvį; Maskvos Patriarchato Lietuvos pravoslavų eparchijos Ierej Poitr Olechnovič apdovanojo gausiausią šeimą, į šventę atsivedusią daugiausiai šeimos narių.

 Labai dėkojame į šventę atvykusiam Klaipėdos miesto merui Vytautui Grubliauskui, kuris labai šiltai pasveikino šeimas, svečius ir paskelbė šventės pradžią, taip pat šeimas sveikino Klaipėdos dekanato stačiatikių cerkvės dekanas ir parapijos klebonas Protoirejei Vladimir Artomonov, Rusijos konsulato generalinis konsulas Vladimiras Novikovas, kuris į šventę atvyko su savo šeima.

 Norime padėkoti dideliam būriui pagalbininkų, be kurių būtų buvę labai sunku suorganizuoti tokią spalvingą, daugiatautę šventę: M. Gorkio pagrindinės mokyklos mokytojoms, laikraščio „Obzor“ „Šeimos“ klubui, ikimokyklinio ugdymo mokyklos „Saulutė“ mokytojoms, lopšelio-darželio „Pingvinukas“ direktorei ir auklėtojoms, kultūros ir švietimo centrui „Harmonija“, rusų draugijai „Lada“, Lietuvos humanistinės pedagogikos asociacijai, tarptautiniam visuomeniniam judėjimui „Roditelskaja zabota“.

 Šeima – svarbiausia žmogaus ir visuomenės gyvenime, tai didžiausia vertybė, nepakartojamas artimų žmonių ratas, kuriame visuomet jautiesi saugus, išklausytas, paguostas, visi jaučiasi reikalingi vieni kitiems, galintys padėti, patarti. Visada traukia grįžti namo, į jaukų šeimos židinį, taigi tikimės, kad ir kitais metais sulauksim visų dalyvavusių ir galbūt pagausėjusių šeimų pas mus Tautinių kultūrų centre.

 
Copyright © 2020 www.klaipedatkc.lt. All Rights Reserved.
 

KVIEČIAME APLANKYTI

 


 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday2763
mod_vvisit_counterYesterday4474
mod_vvisit_counterThis week25024
mod_vvisit_counterLast week28753
mod_vvisit_counterThis month89324
mod_vvisit_counterLast month91325
mod_vvisit_counterAll3673306

Statistika

Dabar svetainėje :
Straipsnių : 1205
Viso peržiūrėjimų : 6587528