Pagrindinis Renginiai Šventė „Draugystės vainikėlis“
Šventė „Draugystės vainikėlis“ Print E-mail

Šventė „Draugystės vainikėlis“

Savaitgalį Tautinių kultūrų centro žaliajame kiemelyje vyravo šurmulys ir iškilminga nuotaika. Šio centro šeimininkės – direktorė Jelena Butkevičienė ir projektų vadovė Tatjana Kononova – sukvietė čia miesto įvairių tautinių bendrijų narius švęsti „Draugystės vainikėlio“ šventę, skirtą Tarptautinei vaikų gynimo dienai. Todėl svarbiausi šiame linksmame renginyje buvo, be abejonės, vaikai.

L/d „Šermukšnėlė“ (vadovė Natalja Isakova), „Du gaideliai“ (vadovė Alina Orlova), „Žiburėlis“ (vadovė Tatjana Lapickaja), „Žemuogėlė“ (vadovė Klavdija Mitiašina) auklėtiniai ir „Santarvės“ pagrindinės mokyklos šokių kolektyvas „Vega“ (vadovė Irina Mirošnikova), vadovaujami patyrusių pedagogų, dovanojo šokius. Pasipuošusios ryškiaspalviais kostiumais jaunosios žvaigždutės dainavo ir šoko Tautinių kultūrų centro scenoje. Ansamblis „Verasok“ (vadovė Valentina Snigur) ir Klaipėdos jaunimo centro rusų vokalinis ansamblis „Lel“ (vadovės Jelena Butkevičienė ir Tatjana Kononova) kvietė visus susirinkusius prisiminti vaikystę ir energingai pasilinksminti skambant jų atliekamoms dainoms.

O štai sekmadieninių mokyklų (armėnų – mokytoja Hasmik Kirakosyan, azerbaidžaniečių – mokytoja Rana Mammadova, baltarusių – mokytojos Jelena Mirončik ir Marija Serebriakova, lenkų – mokytoja Liulita Sulciene, ukrainiečių – mokytoja Nadežda Lukina) pedagogai puikiai paruošė savo mokinius, kurie per šokius ir dainas taip išmaniai ir įtikinamai parodė esmę ir dvasią savo tautos, kad žiūrovai pasijuto pabuvoję tolimosiose respublikose.

Visi vaikai pelnytai sulaukė garsių aplodismentų, atmintinų dovanėlių ir džiūgavo nuo bendravimo su savo draugais.

Su švente, brangūs berniukai ir mergaitės! Taikaus dangaus virš jūsų galvų!

 
Copyright © 2020 www.klaipedatkc.lt. All Rights Reserved.
 

KVIEČIAME APLANKYTI

 


 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday1078
mod_vvisit_counterYesterday4181
mod_vvisit_counterThis week1078
mod_vvisit_counterLast week28194
mod_vvisit_counterThis month21038
mod_vvisit_counterLast month102329
mod_vvisit_counterAll3707349

Statistika

Dabar svetainėje :
Straipsnių : 1205
Viso peržiūrėjimų : 6640211