Pagrindinis Renginiai Tapybos darbų paroda „Rusų Vernisažas“
Tapybos darbų paroda „Rusų Vernisažas“ Print E-mail

Tapybos darbų paroda „Rusų Vernisažas“

 

Klaipėdos miesto savivaldybės tautinių kultūrų centre įvyko rusų dailininkų, gyvenančių Lietuvoje, autorinių darbų parodos pristatymas.

Rusų Konsulato Klaipėdoje dėka parengta tokia įspūdinga ir didžiulė autorinių darbų paroda.

Jos atidarymo metu rusų konsulas Klaipėdoje Vladimir Malygin džiaugėsi vertingais, įdomiais rusų dailininkų darbais, sveikino ir linkėjo jiems tolimesnės kūrybinės sėkmės.

Rusijos meno mokyklos pasekėjų asociacijos Lietuvoje atstovas, dailininkas Valerij Seriogin, pasidžiaugė, kad tokie unikalūs meno darbai atkeliavo ir į Klaipėdą, į tautinių kultūrų centrą. Sveikino ir įteikė dovanas (nusipelniusių dailininkų meno kūrinius) Rusijos konsului Klaipėdoje Vlamir Malygin ir Klaipėdos miesto savivaldybės tautinių kultūrų centro direktorei Jelenai Butkevičienei.

Parodoje eksponuojami Michailo Maškovo, Rusijos meno mokyklos pasekėjų asociacijos Lietuvoje prezidento, Rusijos dalininkų sąjungos nario, darbai. Michailo Maškovo darbai eksponuojami Izraelio, Olandijos, Rusijos, Lietuvos, Prancūzijos meno galerijose ir privačiose kolekcijose. Dailininkas daugelio tarptautinių parodų ir festivalių organizatorius ir dalyvis.

Susipažinti galima ir su Rusijos ir Lietuvos dailininkų sąjungos narių Vladimiro Kasatkino, Anatolijo Siško, Sergejo Isakovo, Viktoro Šatunovo ir kt. autoriniais darbais.

Akį traukia ir  nusipelniusių rusų tautybės dailininkų Vladimiro Jemelčaninovo, Nikolajo Marčenkovo, Valentino Koževnikovo, Jurijo Zarubovo, Jevgenijo Drozdovo ir kitų dailininkų kūriniai.

Įdomia technika atlikti  dailininkės Natalijos Riabčiuk autoriniai darbai ant stiklo, kurie pakeri, žavi ir prie jų norisi sugrįžti vėl ir vėl.

Tapybos, fotografijos, darbų ant stiklo paroda skiriama artėjančiai Rusijos dienai paminėti, kuri bus birželio 12 d.

 

Paroda veiks iki birželio 7 d..

 
Copyright © 2020 www.klaipedatkc.lt. All Rights Reserved.
 

KVIEČIAME APLANKYTI

 


 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday2785
mod_vvisit_counterYesterday4474
mod_vvisit_counterThis week25046
mod_vvisit_counterLast week28753
mod_vvisit_counterThis month89346
mod_vvisit_counterLast month91325
mod_vvisit_counterAll3673328

Statistika

Dabar svetainėje :
Straipsnių : 1205
Viso peržiūrėjimų : 6587566