Pagrindinis Renginiai Kūryba gimdo kūrybą
Kūryba gimdo kūrybą Print E-mail


Rusų edukacinės pamokos 1 a, 1 b klasių mokiniams.

 

Klaipėdos miesto „Žaliakalnio“ gimnazijos pedagogai intensyviai ieško naujų, darbo formų: praveda netradicines pamokas, bendradarbiauja su visuomeninėmis organizacijomis ir dalyvauja miesto kultūriniame gyvenime.

Neliko nepastebėta ir Virgilijaus Jankausko foto darbų paroda „Dingęs kraštas“, parengta Klaipėdos miesto tautinių kultūrų centre.

Mokytojos A. Pozdniakova, J. Stupakevič mokiniams pravedė edukacines pamokas, kurios mokinių atmintyje išliks dar ilgai.

Virgilijus Jankauskas foto darbuose vaizduojami vaizdingos Mažosios Lietuvos istoriniai paminklai, kurie sukelia susižavėjimą ir tikrą susidomėjimą. Nuotraukos pažadino mokinių norą pamąstyti apie gyvenimą ir mirtį, judėjimą ir ramybę, kūrybą ir naikinimą, tikėjimą, viltį ir meilę.

Tautinių kultūrų centro vadovai visus įkvėpė savo svetingumu prisidėjo prie gražios draugystės ir sukūrė  geros valios atmosferą.

Netradicinės – edukacinės pamokos metu mokiniai rašė atsiliepimus apie Virgilijaus Jankausko foto darbų „Dingęs kraštas“ parodą.

 

 

Straipsnio autorė Jelena Stupakevič.

Vertė Ramutė Mačiulaitienė

 
Copyright © 2020 www.klaipedatkc.lt. All Rights Reserved.
 

KVIEČIAME APLANKYTI

 


 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday2770
mod_vvisit_counterYesterday4474
mod_vvisit_counterThis week25031
mod_vvisit_counterLast week28753
mod_vvisit_counterThis month89331
mod_vvisit_counterLast month91325
mod_vvisit_counterAll3673313

Statistika

Dabar svetainėje :
Straipsnių : 1205
Viso peržiūrėjimų : 6587537