Pagrindinis Renginiai Mano gimtasis kampelis
Mano gimtasis kampelis Print E-mail

Mano gimtasis kampelis

Šiltą balandžio 9-osios popietę į Tautinių kultūrų centro salę susirinko įvairių uostamiesčio tautų atstovai. Į renginį „Mano gimtasis kampelis“ visus norinčius kvietė Klaipėdos baltarusių bendrija „Krynica“. Renginio partneris – Tautinių kultūrų centras.

Renginys buvo skirtas meilei gimtajam kraštui, kaimui, vietovei bei prisiminimams. Susirinkusiems žiūrovams buvo demonstruojamos skaidrės ir pasakojami šeimos prisiminimai bei istorija. Renginio metu skambėjo dainos ukrainiečių, baltarusių, lietuvių, prancūzų, italų kalbomis, kurias atliko baltarusių vokalinis ansamblis „Kupalinka“ (vadovė V. Snigur), duetas Violeta ir Artūras Savičenko, Sergej Blakunov ir Irina Simačiova, Aleksandr Caregorodcev, Valentina Snigur, Nikolaj ir Jelena Ivanovai, Andrej Ivanov, Vytas Patalavičius ir Aleksandr Nesterenko.

Vakaro pabaigoje Baltarusijos Respublikos Garbės konsulas Klaipėdoje ir Klaipėdos baltarusių bendrijos „Krynica“ pirmininkas Nikolaj Logvin padėkojo susirinkusiems į šventę ir įteikė gėles koncertavusiems. Už gražų renginį uostamiesčio baltarusiams dėkojo ukrainiečių švietimo ir kultūros centro „Rodyna“ pirmininkė Lidia Trigub, totorių bendrijos „Nur“ atstovė bei kiti svečiai.

 
Copyright © 2020 www.klaipedatkc.lt. All Rights Reserved.
 

KVIEČIAME APLANKYTI

 


 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday2875
mod_vvisit_counterYesterday4474
mod_vvisit_counterThis week25136
mod_vvisit_counterLast week28753
mod_vvisit_counterThis month89436
mod_vvisit_counterLast month91325
mod_vvisit_counterAll3673418

Statistika

Dabar svetainėje :
Straipsnių : 1205
Viso peržiūrėjimų : 6587700